Plan for barneidretten i oktober

Postet av Eiken Idrettslag den 25. Sep 2019

Oktober- aktivitet i gymsal

Veke:

Klokkeslett:

Aldersgruppe:

Aktivitet:

Ansvarlege:

 

41

17.00-18.00

Under skulealder

Åpen gymsal

Sandra Telhaug

 

41

18.00-18.45

1.-2. klasse

Leik / Basket

Kjetil Eiken 

Renate Nesland

41

18.45-19.30

3.-4.klasse

Leik/Basket

Kjetil Eiken

Renate Nesland

41

19.30-20.15

5.-7.klasse

Leik/Basket

Kjetil Eiken

Renate Nesland

42

18.00-18.45

1.-2. klasse

Leik/Styrke

 

Kjetil Eiken

Åse Lill B. Lølandsmo

42

18.45-19.30

3.-4.klasse

Leik/Styrke

Kjetil Eiken

Åse Lill B. Lølandsmo

42

19.30-20.15

5.-7.klasse

Leik/Styrke

Kjetil Eiken

Åse Lill B. Lølandsmo

43

17.00-18.00

Under skulealder

Åpen gymsal

Birgitte Eiken

 

43

18.00-18.45

1.-2. klasse

Taekwondo

 

Eirik Brottveit

Janne Ås

43

18.45-19.30

3.-4.klasse

Taekwondo

 

Eirik Brottveit

Janne Ås

43

19.30-20.15

5.-7.klasse

Taekwondo

 

Eirik Brottveit

Janne Ås

44

18.00-18.45

1.-2. klasse

Taekwondo

Eirik Brottveit

Renate Nesland

44

18.45-19.30

3.-4.klasse

Taekwondo

Eirik Brottveit

Renate Nesland

44

19.30-20.15

5.-7.klasse

Taekwondo

Eirik Brottveit

Renate Nesland

45

17.00-18.00

Under skulealder

Åpen gymsal

Sandra Telhaug

 

45

18.00-18.45

1.-2. klasse

Turn

Kvinesdal turnforening

Marianne H. Hauge

45

18.45-19.30

3.-4.klasse

Turn

Kvinedal turnforening

Marianne H. Hauge

45

19.30-20.15

5.-7.klasse

Turn

Kvinesdal turnforening

Marianne H. Hauge

46

 

18.00-18.45

1.-2. klasse

Ergeturn

Kvinesdal turnforening

Marianne H. Hauge

46

 

18.45-19.30

3.-4.klasse

Ergeturn

Kvinesdal turnforening

Marianne H. Hauge

46

 

19.30-20.15

5.-7.klasse

Ergeturn

Kvinesdal turnforening

Marianne H. Hauge

47

 

17.00-18.00

Under skulealder

Åpen gymsal

Birgitte Eiken

47

18.00-18.45

1.-2. klasse

Håndball

 

Line Telhaug

Mari Emilie Ågedal

47

18.45-19.30

3.-4.klasse

Håndball

 

Line Telhaug

Mari Emilie Ågedal

47

19.30-20.15

5.-7.klasse

Håndball

 

Line Telhaug

Mari Emilie Ågedal

48

 

18.00-18.45

1.-2. klasse

Håndball

Møyfrid Telhaug

Mari Emilie Ågedal

48

 

18.45-19.30

3.-4.klasse

Håndball

Møyfrid Telhaug

Mari Emilie Ågedal

48

 

19.30-20.15

 

5.-7.klasse

 

Håndball

Møyfrid Telhaug

Mari Emilie Ågedal


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline